12/06/14 09:49

Бербатов с два гола, "Монако" бие с 2:0

Димитър Бербатов осигури победата на "Монако" с 2:0 като гост над "Тулуза". Той вкара по веднъж в двете полувремена, като второто му попадение бе от дузпа, а първото - с красив удар.

"Заслужавахме да спечелим - коментира след двубоя Бербатов. - Победата е важна, защото ще ни даде увереност преди мача срещу "Зенит" в Шампионската л

Преди о Димитър Бербатов осигури победата на "Монако" с 2:0 като гост над "Тулуза". Той вкара по веднъж в двете полувремена, като второто му попадение бе от дузпа, а първото - с красив удар. "Заслужавахме да спечелим - коментира след двубоя Бербатов. - Победата е важна, защото ще ни даде увереност преди мача срещу "Зенит" в Шампионската л Преди о