08/22/15 22:22

Вратар лиши Мицански от първи гол в Корея

Националът Илиян Мицански записа първи мач като титуляр в първенството на Южна Корея.
С българския нападател в състава си “Сувон Блууингс” победи с 3:1 гостуващия “Улсан Хюндай” в среща от 3-ия кръг. Мицански игра силно до 81-ата мин, когато бе сменен.
През първата част вратарят на “Улсан” Ким два пъти успя да спре на голлинията опасни удари на
Националът Илиян Мицански записа първи мач като титуляр в първенството на Южна Корея. С българския нападател в състава си “Сувон Блууингс” победи с 3:1 гостуващия “Улсан Хюндай” в среща от 3-ия кръг. Мицански игра силно до 81-ата мин, когато бе сменен. През първата част вратарят на “Улсан” Ким два пъти успя да спре на голлинията опасни удари на