08/31/15 06:09

"Левски"- "Пирин" 0:0, Маркиньос пропусна дузпа

"Левски" завърши 0:0 с "Пирин" на стадион "Георги Аспарухов" в столицата в мач от седмия кръг на А група. Пет минути преди края на редвоното време Маркиньос пропусна дузпа.  Това спаси "сините" от поражение, а треньорът им Стойчо Стоев коментира след срещата: "Проблемът при нас са последните 25-30 метра. Там нямаме състезатели, които да решават мачовете. Нямаме острота, която да ни донесе нужното спокойствие. Да създаваме повече положения и да вкарваме голове".  Софийският тим е пети в класирането с 9 точки, а Пирин остава на последното десето място с 2 т. Прочети още на: http://www.bgnes.com/sport/bg-futbol/4366156/