09/19/15 21:58

Равен резултат на мача на ОФК “Поморие” и “Спартак”

Игра се среща от поредния кръг на “Б” ПФГ ,в която ОФК “Поморие” гостува на “Спартак” Плевен. Отборът на Поморие игра в много променен състав, поради контузии на 4-ма основни футболиста.Въпреки това до 20-та минута отборът на Поморие създаде две отлични възможности, които не успя да реализира.Домакините поведоха в 24 мин. след много спорна дузпа и дс този резултат завърши I-то полувреме.
През II-то полувреме играта бе равностойна с голови положения и пред двете врати. В последните 20 минути отборът на ОФК “Поморие” създаде няколко опасни ситуации пред вратата на домакините и при една от тях, след центриране на Шоколаров, Димитър Попов с глава изравни резултата.Така гостуването на Поморие завърши при резултат 1:1
На следваща среща отборът на ОФК “Поморие” играе 1/16 финали за Купа България с ПФК “Левски” София на 24.09.2015 г. /четвъртък/ от 18:45 часа на стадион “Лазур” гр. Бургас.