09/24/15 09:02

Младата надежда на пернишкия спорт Роберто Владов от Спортното спечели сребро от турнир по борба в Белград, за четири години момчето има зад гърба си 12 медала и две купи

Шестокласникът от Спортно училище "Олимпиец" в Перник Роберто Владов е спечелил сребърен медал от турнир по борба, провел се през уикенда в Белград. Това съобщи директорът на учебното заведение Валери Стоилов. Перничанинът се е класирал втори в категория до 33 кг.

В турнира е имало представители от Босна и Херцеговина, Сърбия, България и Хърватия.

Роберто Владов тренира борба от четири години в Миньор (Перник) и оттогава има спечелени 12 медала и две купи.