09/27/15 20:44

Миньор изигра един от най-силните си мачове и победи като гост Септември с 2:1. Голмайсторът на "чуковете" е новака Симеон Ганчев

Миньор изигра един от най-силните си мачове до момента и победи Септември София като гост с 2:1. Мачът се игра в Драгалевци на тежък наводнен терен, но перничани до последно показаха мотивация, хъс и взеха победата.

Първият гол падна в 22-рата минута от крака на младото попълнение на Миньор Симеон Ганчев след центриране на Томислав Павлов. По-късно софиянци изравниха резултата в 79-та, като Манолов вкара след избита от защитата топка и я прати в долния десен ъгъл на...