10/18/15 03:37

Поморие победи Нефтохимик

Поморие надигра „Нефтохимик”. Със спечелените 3 точки ОФК ”Поморие” остава едноличен лидер в “Б” група.
След като губеше през I-то полувреме с 1:0 с гол от дузпа, през II-то полувреме след много силна игра и създадени положения, след голове на Любомир Божинов и Славчо Шоколаров, отборът на Поморие победи „Нефтохимик” в морското дерби с 2:1.
Над 1000 ентусиазирани привърженици на домакините останаха изключително доволни от срещата и изпратиха с аплодисменти отбора на ОФК “Поморие”.
Следващ мач на ОФК “Поморие” е на 30.10.2015г. /петък/, от 17:00 часа на стадион Поморие срещу ПФК “Септември”- Симитли.