10/26/15 07:33

Телевизионно утро

/КРОСС/Нова телевизия, „Здравей, България" Тема:  Бой по време на избори! Сблъсъци и кръв в нощта на вота! На живо: защо се стигна до поредния екшън с Волен Сидеров? Тема:  След изборния ден - победители и победени. Размести ли вотът партийните пластове? Политиците говорят! В студиото: Цветан Цветанов от ГЕРБ, Радан Кънев от Реформаторския блок и Илияна Йотова от БСП. Тема:  На живо: най-актуалните резултати! И още: какво ще се случи след референдума? Тема:  България след вота Гости:  Боряна Димитрова, социолог, Андрей Райчев, социолог Тема:  Бяхме ли свободни да избираме? За изборните нарушения - разследванията на Нова продължават. Тема:  Кметове с лъскави автомобили! Избрахме ли си ги отново. Васил Иванов на живо от Балчик    BTV, „Тази сутрин" Тема: Кой удари Волен Сидеров? Гост: Георги Костов, главен секретар на МВР Тема: За победата на ГЕРБ в голяма част от българските градове и какво ще се случи с имунитета на Волен Сидеров Гост: Цецка Цачева, председател на НС Тема: За победителите и победените Гост: Меглена Кунева, вицепремиер Тема: За победителите и победените Гост: Янаки Стоилов, зам