12/11/15 09:00

"Дунав 8806" изпусна победата в Швеция, но запази шансове за елиминациите в Еврокупата на ФИБА

Баскетболистките на "Дунав 8806" отстъпиха със 74:77 (18:21, 17:14, 21:20, 18:22) при гостуването си на лидера в шведското първенство ББК "Люлео" в петия си мач от груповата фаза на турнира за Еврокупата на ФИБА. Домакините започнаха по-добре двубоя и дръпнаха с 18:8. Дунавки обаче успяха бързо да наваксат изоставането си и след 10 минути игра намалиха разликата до 3 точки за 18:21. До почивката играта продължи равностойно, като водачеството се смени на няколко пъти, а в 20-ата минута таблото показваше 35:35. След подновяването на играта картин...