12/13/15 20:54

Добруджа 07 надви Нефтохимик в Бургас

Волейболистите на Добруджа 07  победиха като гости с 3:1 гейма лидера в Суперлигата Нефтохимик  в последния  мач от осмия кръг на Суперлигата. Двубоят се изигра пред пълни трибуни в бургаската зала „Младост“, пише bgvolleyball.com. Мачът започна изключително оспорвано, но отборът на Нефтохимик успя да спечели ключовите ситуации и да поведе с 8:3 при първото техническо прекъсване.  Силен начален удар и постоянство в играта на бургазлии доведе до увеличаване на разликата при второто техническо прекъсване дошло при резултат 16:10. Разпиляна игра о...