12/18/15 21:15

Захари Дамянов е спортист номер 1 на Варна за 2015-а!

Захари Дамянов (СК Ичи - Геки), който стана световен шампион по карате киокушин на без категории в Токио (Япония ) бе удостоен с приза спортист на Варна за 2015-а година. През тази година Захари се класира и втори на Европейското първенство в Германия. Треньор на Захари Дамянов е Емил Костов.     Отбор на Варна –колективни спортове е ПФК „Ч.море” "Моряците" спечелиха Купата на България и Суперкупата на страната. Треньор е Никола Спасов.     Отбор на Варна-индивидуални спортове - ПСК „Ч.море” /плуване/ - ІІ място – комплексно класиране за купа „...