03/05/16 09:37

Волейболни успехи на "Велбъжд" при девойките и безплатни тренировки за ученици

Девойките на волейболния „Велбъжд" стартираха успешно новия сезон в междурегионалните турнири. Девойките младша възраст спечелиха първото място в Перник, като победиха домакините от „Миньор", „Етрополе" и „Марек". Служебно взеха мача и с „Пирин"- Разлог, като и двата отбора се класират за квалификациите за републиканското първенство.Момичетата до 15 години- „пионерки" на „Велбъжд" се класираха на второ място на турнира в Кюстендил, като отстъпиха само на „Пирин"- Разлог с 2:3 гейма, в двубой в който можеха да победят с 3:0. Кюстендилки водеха с...