03/05/16 19:02

Кафу: Дали ще сме шампиони? Мисля, че да

Играчът на мача между "Пирин" и "Лудогорец" Джонатан Кафу коментира, че е много щастлив от наградата си и от факта, че е вкарал 2 попадения. Бразилецът имаше основна заслуга за обрата в срещата от 24-ия кръг на група, който се оказа неочаквано труден за разградчани. „Първо съм много щастлив, защото вкарах голове. Мачът беше доста труден. Второто полувреме вече беше по-силно за нас. Важно е, че в крайна сметка спечелихме трите точки“, каза Кафу. „Имаше доста голямо значение голът, който вкарах в края на първото полувреме. Той повлия за това да с...