03/12/16 19:14

Бразилска самба в Разград, "Лудогорец" подчини и "Славия

"Лудогорец" продължава уверения си поход към титлата след петата си поредна победа през пролетта. Новата жертва на разградчани беше тимът на "Славия", като те надделяха над най-стария столичен клуб с 3:1. Двата бързи удара преди почивката нанесоха бразилците Джонатан Кафу и Вандерсон, с което обезсмислиха втората част. Славистите определено могат да съжаляват, след като при 0:0 два невероятни пропуска направи Борислав Балджийски. След подновяването на играта Козмин Моци направи 3:0 след точно изпълнена дузпа, а четвърт час преди края Донел...