03/12/16 21:09

„Дунав“ все по-убедителен лидер след успех срещу преследвачите в Русе

„Дунав“ победи с 1:0 „Поморие“ в мач от 20-ия кръг на „Б“ група. Двубоят се игра пред над 3 000 зрители на Градския стадион в Русе. Дунавци започнаха по-добре. Антон Огнянов пропусна да поведе още в първите минути, но стражът на гостите Янко Георгиев спаси. В 13-ата минута пък поморийци като по чудо запазиха вратата си суха. Центриране и разбъркване в малкото наказателно поле, бяха последвани от няколко удара, най-близо до попадение бе рожденикът днес Мартин Ковачев, но Георгиев отрази. Спорни съдийски изяви предизвикаха напрежение на терена и ...