03/14/16 11:08

Марек Юнион Ивкони в оспорвана битка с Добруджа

Шампионите от Марек Юнион-Ивкони продължават защитата на титлата си в трети четвъртфинален плейоф. Пред около 800 зрители в Спортната зала в Дупница, Марек победи Добруджа 07 с 3:1 гейма (25:17, 25:16, 22:25, 30:28) и изравни серията- 1:1 победи. Решителният трети двубой е на 15 март (вторник), от 18:00 ч в зала "Добротица" в Добрич. Домакините започнаха по-добре срещата и дръпнаха в резултата с 2:0 гейма, гостите останаха в мача след 22:25 в третата част. Много оспорвана и решаваща за крайния изход от двубоя бе четвъртата част, която възпитани...