03/20/16 17:40

„Нефтохимик” наниза четири гола на „Нюкасъл” /Казанлък/

„Нефтохимик" разгроми „Нюкасъл" /Казанлък/ с 4:0 в последната среща от груповата фаза на Шампионската лига по минифутбол. Срещата се проведе днес в спортен комплекс „Славейков" в Бургас. Победата донесе първо място на „шейховете" в груповата фаза и те се класираха за 1/8 финалите, които ще се проведат в началото на месец май.Нефтохимик поведе с 1:0 през първото полувреме чрез Димитър Цветанов. Резултатът се запази до почивката, но през втората част домакините затвърдиха превъзходството си. За убедителната победа се разписаха Мирослав Русев, Гео...