03/20/16 20:19

Спасов: Раздадохме се, имаше добър футбол"

Ето какво сподели треньорът на "Черно море" Никола Спасов" след края на домакинския мач срещу "Локомотив" Пд: "В крайна сметка трябва да съм доволен от това, че взехме една точка. От друга страна начинът, по който изиграхме мача след червения картон, мога да съжалявам само, че изгубихме още две точки. Не ми хареса само начинът, по който влязохме в мача. Бяхме доста неуверени. Според мен тази неувереност идва от негативните резултати в последно време. Хубавото беше, че реакцията на футболистите беше адекватна и професионална. На полувремето си к...