03/21/16 11:26

"Поморие" с убедителна победа над "Пирин" - Разлог

Общински футболен клуб „Поморие" постигна изключителен успех като се наложи над гостите от „Пирин" Разлог с 5:2. Домакинската среща на стадион Поморие се игра тази събота като мач от 21-я кръг на първенството в "Б" професионална футболна група.Резултатът за „Поморие" откри Ахмед Ахмедов. Авансът бе удвоен в 44-та минута от Кирил Георгиев, а минутка по-късно Божинов отново центрира от фаул, топката премина през играчите в наказателното поле и влетя в мрежата на противника за 3:0.Възпитаниците на старши треньора Малин Орачев продължиха да доминир...