03/25/16 19:38

„Виторул” и “Черно море” не се победиха

„Виторул” и  „Черно море” не успяха да се победят в контрола, която се игра на базата на румънския тим край Констанца. Мачът завърши при резултат 0-0. Най-чистото положение за домакините е удар в гредата още в четвъртата минута, а това за гостите е шут на Паланков, след който топката е избита от голлинията. Ето положенията в мача, описани в официалния сат на „Черно море”: 4 мин. Атака за Виторул завършила със силен удар в гредата 14 мин. Играта е спряна заради Йохан Кройф 29 мин. Прекрасна намеса на Чанович. Смяна за Черно море в игра влиза Тра...