03/26/16 21:58

"Лудогорец" победи "Верея" в контрола

"Лудогорец" победи с 3:1 "Верея в контролен мач, игран на базата на шампионите в Разград - съобщава клубният сайт. Треньорът на „орлите“ Георги Дерменджиев бе поканил доста играчи от втория отбор, както и някои от талантите в школата на клуба. Още в 6-ата минута Вандерсон откри резултата. Девет минути по-късно реферът Станислав Тодоров отсъди дузпа за "Лудогорец" след фаул срещу Кафу. Зад топката застана Андрей Препелица, който не сбърка – 2:0. В последната минута на първото полувреме гостите върнаха едно попадение. Ашар се разписа от фа...