03/26/16 08:32

Решителен мач за волейболистите ни довечера

Решителни два мача предстоят на волейболистите на Добруджа 07 с Нефтохимик днес и утре в зала Добротица. Само една победа е нужна на добричкия тим, за да играе финал за шампионската титла. Мачовете са от 18 часа. Добруджа 07 победи като гост два пъти Нефтохимик - съответно с 3:1 и 3:2 гейма, в първите два мача от полуфиналните плейофи в Суперлигата. В тази фаза на първенството се играе до три победи от пет мача. Ако тази вечер добричлии победят за трети път, бургаският тим, който е водач в редовния сезон, ще бъде отстранен. В другия полуфинал М...