03/27/16 17:10

„Дунав“ победи „Ботев“ Пд, Русе почете с аплодисменти Кройф

Лидерът в „Б“ група „Дунав“ победи с 1:0 „Ботев“ Пловдив в приятелски мач пред 1 000 зрители на Градския стадион в Русе. Срещата започна равностойно. Първото най-чисто положение все пак дойде пред вратата на гостите. Мирослав Будинов обаче не успя да засече по  най-добрия начин топката и не намери целта. Йордан Христов от другата страна създаваше най-много грижи за русенската отбрана. В 14-ата минута играта бе спряна от главния рефер Ивелин Занев, а двата отбора и зрителите по трибуните почетоха с аплодисменти легендата на холандския, европейск...