03/27/16 19:46

„Спартак” удари „Аксаково” с 6-0

ФК „Спартак” Вн постигна изразителна победа при гостуването си на „Аксаково” в мачо от Областното първенство, Група А 1. Възпитаниците на Димитър Пантев разгромиха съперника си с 6-0. Иван Добрев откри резултата в 20-ата минута след пряк свободен удар. Само 15 минути по-късно Иво Русев удвои след асистенция на Владо Мирчев. Отново Русев оползотвори подаване на Иван Добрев в 38-ата, когато прехвърли вратаря на домакините за 3-0. До края на мача на три пъти се разписа Владислав Мирчев. В 42-ата той вкара с летящ плонж с глава след центриране на А...