06/01/16 20:57

Пиронкава приключи участието си на Ролан Гарос

Първата ракета на България Цветана Пиронкова загуби от Саманта Стоусър с 4-6, 6-7 и приключи участието си на Ролан Гарос в четвъртфиналите в Париж. Пиронкова започна добре мача, като прецизната ѝ игра от дъното на корта й донесе пробив и преднина от 4-2. Пловдивчанката имаше 3 поредни възможности за втори пробив в 7-ия гейм, но ги пропусна, след което съперничката ѝ влезе в серия и взе 4 поредни гейма, за да триумфира в първия сет. Българската тенисистка не се притесни от развоя на първата част и отново постигна ранен пробив във вто...