06/12/16 21:56

Полша надделя над Северна Ирландия с 1:0

Полша сложи три точки в актива си за Евро 2016, след като надделя над Северна Ирландия с 1:0 на стадион "Алианц ривиера" в Ница в събота вечерта.   Единственото попадение беше на Аркадиуш Милик минути след началото на второто полувреме.    Тимът на Полша доминираше и можеше да победи с по-убедителен резултат, докато Северна Ирландия предпочете дефанзивната игра, което през първото полувреме даде успех.   Милик можеше да се разпише още в 32-ата минута, но изпрати топката встрани от вратата. Резултатът за поляците дойде след почивката, а представителите на Северна Ирландия започваха да атакуват и да се опитват да проявяват творчество към края на мача, което обаче бе посичано в зародиш.