06/18/16 17:37

Попово спечели купата от фенския турнир на „Лудогорец“

Отборът на Попово спечели третото издание на турнира по минифутбол, част от Националния събор на привържениците на „Лудогорец“. Той се проведе днес на Тренировъчната база на шампионите в Разград. 8 отбора се включиха в надпреварата, заради изключително топлото време полувремената бяха по 10 минути. Между различните фази на състезанието имаше по 10 минути почивки. Отборът на Попово стигна до финала след като в група 2 първо изгуби от „Амилум“ с 0:2, после победи София с 9:4, а Сандански с 1:0. Полуфиналът с Русе завърши при резултат 1:1 и ...