06/19/16 18:18

Бронзов медал за българския ансамбъл на Европейското първенство по художествена гимнастика

/КРОСС/ Бронзов медал спечели българският ансамбъл във финала на три чифта бухалки и два обръча на Европейското първенство по художествена гимнастика в Израел. Оценката от 18,183 донесе на възпитаничките на Ина Ананиева бронзови медали. Шампионки станаха домакините от Израел, на второ място завърши Испания. Европейските шампионки в многобоя - Русия, направиха грешки и в двата си финала. Те останаха след българките и на съчетанието с пет ленти. Там българският отбор отново игра без видима грешка и получи 18,066. Шампион е отборът момичетата на Беларус, пред Израел и Испания.