06/20/16 12:17

Антонио Иванов с шест титли този сезон

/КРОСС/ Три титли добави към колекцията си от отличия този сезон Спортният талант на „Еврофутбол" - Антонио Иванов. На завършилия в неделя Национален индивидуален шампионат по лека атлетика за старша възраст той спечели златен требъл - на 100 метра, на 200 метра и в щафетата 4х100 метра. В неделя възпитаникът на Валя Демирева постигна личен резултат на 200 метра - 22.01 секунди, като остави след себе си Ангел Ангелов - „Локомотив" Русе с 22.26 сек. и Марио Янев от АК „Джордан" - 22.34 сек. Преди това Антонио постигна 10.86 сек. на 100 метра, а квартетът на „Атлетик" София бе най-бърз в щафетата 4х100 метра с време 42.93 сек. Следнего се класираха отборите на „Джордан" - 43.73 сек. и КЛАСА - 44.29 сек.Така Антонио добави три нови титли този сезон, след като в началото на юни стана шампион на същите дисциплини в първенството за младша възраст. Следващото му състезание е Балканският шампионат за юноши и девойки младша възраст в сръбския град Крагуевац от 02.07.2016 г. Невероятен успех завоюва друг Спортен талант на „Еврофутбол" - Стефани Музакова. Поморийката бе над всички в домашното си състезание - регата „Циклон" и логично завърши първа в олимпийския клас „Лазер Радиал". Втори в генералното класиране е Иво Тодоров от ОМК „Несебър 2000", а трети е съотборникът му Георги Максимов