06/24/16 08:18

„Дунав“ с равенство срещу бронзовия медалист в Стара Загора

„Дунав“ записа равенство 1:1 с бронзовия медалист от сезон 2015/2016 в „А“ група „Берое“. Контролата се игра на базата на старозагорския тим, който преди нейното начало бе официално представен пред своите фенове, седмица преди първия му мач с босненския „Радник“ от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Мачът се игра в 4 части от по 30 минути. Русенският състав започна по-добре срещата, като в началото действията се развиваха предимно в половината на домакините. В първите минути дори се наложи на беройския вратар Михаил Михайлов да избива ...