06/28/16 09:28

Brexit за Англия на Европейското по футбол

/КРОСС/ Отборът на Англия отпадна от Европейското първенство във Франция на 1/8-финалите, след като допусна поражение от Исландия с 2:1. Въпреки че "трите лъва" откриха още преди да бяха изминали и пет минути, до края на първата част "ледените" намериха сили и направиха обрат, който задържаха до края на мача. Във втората част те дори можеха да съжаляват, че не отбелязаха поне още едно попадение. Огромна вина за поражението на англичаните има техният страж Джо Харт, който допусна изключително нелеп гол във вратата си. След тази победа Исландия си гарантира участие на 1/4-финалите, където ги чака домакинът Франция.