07/30/16 20:55

Драматичната битка за Пловдив завърши без победител

Отборите на Ботев и Локомотив не успяха да излъчат победител в дербито за Пловдив, което този път се игра на стадион „Лазур“ в Бургас. Повече от 8000 зрители видяха здрав футбол от двата тима, но в крайна сметка двубоят приключи при равенство 1:1.Освен с поделените точки, първото пловдивско дерби в Първа професионална лига ще се запомни и със спорния изравнителен гол за Ботев, който дойде от засада. След нулево първо полувреме и двете попадения дойдоха през втората част. Първо Дани Кики даде преднина на „смърфовете“ в 67-ата минута, а в 76-ата ...