07/31/16 07:31

"Ботев" Враца разгроми "Бдин" - Видин

„Ботев"-Враца разгроми със 7:2 третодивизионния „Бдин"-Видин в последната си контролна среща преди старта на първенството във Втора професионална лига. Врачани откриха резултата още в 11-ата мин. Точен за 1:0 бе Денис Цолев след асистенция на Димитър Петков. Само три минути по-късно Павел Петков удвои след грешка в отбраната на гостите. В 17-ата мин. и Тодор Чаворски бе близо до гола, но би право в ръцете на вратаря. В 20-ата мин. Георги Пейчев извърши нарушение срещу Ангел Каишев и реферът Николай Малджански не се поколеба да отсъди 11-метров...