08/01/16 15:58

Нови спортни постижения за танцовите двойки от клуб” Тандем”

Клубът по спортни танци „Тандем“ завоюва нови победи и отличия.  Старши треньорът на клуба Георги Найденов представи младите надежди в спортните танци и тяхното рекордно представяне на Републиканското по спортни танци в комплекс Албена пред общинското  ръководство в община Тунджа. Антон Кандауров и Джесика Гюмишева  спечелиха две шампионски титли при състезатели до 21 години в многобоя и стандартните танци. Те също така спечелиха сребърен медал в категория състезатели над 19 години многобой, непосредствено след шампионата на международния турни...