08/03/16 00:22

"Лудогорец" подчини "Цървена звезда" насред Белград, на крачка от групите на ШЛ

"Лудогорец" изигра много силен мач на „Мала Маракана“ и успя да се класира за четвъртия квалификационен кръг на Шампионска лига. Българският шампион си гарантира минимум участие в груповата фаза на Лига Европа. Лудогорец спечели с 4:2 след продължения мача реванш срещу Цървена звезда, който се игра в Белград. В редовното време срещата завърши 2:2, при какъвто резултат приключи и първата среща в Разград. Така се стигна до продълженията, в които Лудогорец нанесе бързо своя удар с два гола на Вандерсон в 92-та и 97-та минута. В жребия за ч...