08/08/16 11:05

Германия победи Египет на плажен волейбол

Германската двойка Лаура Лудвиг и Кира Валкенхорст победиха съперничките си от Египет Нада Меавад и Доа Елгобаши с 2:0 гейма в първи мач от Група D на турнира по плажен волейбол в Рио. Снимката от мача е един от хитовете в световните агенции заради контрста в спортното облекло на двата отбора. Ето и останалите резултати от първите срещи в турнира при дамите: Група А: Бразилия – Русия 2:0, Полша – САЩ 2:1 Група В: Бразилия – Чехия 2:1 Група C: Швейцария – Китай 1:2, САЩ – Австралия 2:0 Група D: Германия – Египет 2:0, Италия – Канада 1:2 Група Е: Канада – Холандия 2:0, Германия – Швейцария 0:2 Група F: Холандия – Венецуела 2:0