09/06/16 07:46

Финал и полуфинал за отборите на "Велбъжд" на международния турнир в Банско

Купа и второ място спечели детският футболен отбор на „Велбъжд", родени 2004 г. от международния турнир в Банско.Футболистите , с треньор Кирил Мицов стигнаха до финал, където допуснаха и единственото си поражение, от „Берое"- Стара Загора с 2:0. „Велбъжд" бе в група с 6 отбора, по регламент „всеки срещу всеки". Кюстендилци победиха отборите на „Витоша 13" с 2:0, „Пирин" с 3:0 и „Банско" с 4:0. Завършиха 2:2 с тима на „Царско село". „Отборът на „Берое" има 5 победи и е доста по- силен от останалите. Не успяхме да им се противопоставим, особено...