09/09/16 14:09

"Ботев" Враца тръгва уверен за Плевен

Най-трудният двубой от началото на сезона във Втора лига очаква старши треньорът на „Ботев“ Враца Бойко Величков. Неговият тим гостува  в Плевен в преследване на четвърти пореден успех. Според него тимовете са равностойни, „Ботев“ е в по-добра серия, но пък плевенчани ще се възползват от психологическия фактор на треньорската смяна. Врачани са разучили добре съперника, като са наблюдавали няколко срещи. Бойко Величков и в този мач няма да може да разчита на контузените Спасов, Илиев и Васев. За сметка на това се очаква в групата за Плевен да п...