09/10/16 12:21

Денислав Коджабашев с първа победа на Параолимпийските игри

/КРОСС/Спортният талант на „Еврофутбол" Денислав Коджабашев постигна първа победа на Параолимпийските игри в Рио де Жанейро. В дебютния си мач от група „Е" на клас 10 от турнира по тенис на маса 23-годишният варненец надигра 5-тия в ранглистата Хао Лиан от Китай с 3-1 сета. Първите две части бяха особено оспорвани, след като Дени взе откриващия гейм с 12-10, после отстъпи със същия резултат във втория. В последствие обаче, Денислав не остави никакво съмнение в класата си и победи с 11:5 и 11:6.Следващият му сблъсък е днес от 17.00 часа срещу Абделрахман Ахмед от Египет. „Еврофутбол" пожелава на Денислав още такива победи и нови върхови постижения! Медийни партньори са: сайтовете sportal.bg, dir.bg, gong.bg, viasport.bg, bgathletic.com, ngobg.info, actualno.com, sportlive.bg, winner.bg, вестниците „Еврофутбол" и „Марица", агенция КРОСС, телевизиите ТВ7, News7 и Канал 3, както и радиата Дарик и БНР.