09/11/16 11:33

Бойко Величков иска повече увереност в играта на „Ботев“ - Враца

Доволен от мъжеството и старанието на своите футболисти и по-малко от играта им е треньорът на „Ботев“ - Враца Бойко Величков. Тимът му спечели точка при гостуването в Плевен, но също така загуби две, защото водеше до 83-тата минута след ранен гол на Павел Петков. Крайното 1:1 е по-скоро справедлив резултат, смята Величков. Той изрази съжаление, че за пореден мач не е видял желаната увереност и класа във футболистите си, като за сметка на това са компенсирали с много характер и себераздаване. „Можехме да си решим мача и изпуснахме много възможн...