09/13/16 23:54

"Лудогорец" изтърва "Базел" и тръгна с точка в Шампионска лига

Лудогорец изпусна да победи Базел насред „Санкт Якоб Парк“. Двубоят от група „А“ на Шампионската лига завърши 1:1, но българският шампион водеше в резултата до 79-та минута. Джонатан Кафу изведе разградчани напред в резултата в 45-та минута, но гол на Ренато Щефен донесе равенството за швейцарския шампион. Първата ситуация в мача бе пред вратата на Лудогорец. Във 2-та минута Биркир Бярнасон бе изведен зад отбраната на българския отбор, след което се опита да прехвърли Владислав Стоянов, който се намеси сигурно и спаси. Джонатан Кафу се ...