09/21/16 22:22

„Дунав“ продължава напред за Купата на България

Отборът на „Дунав“ продължава напред в турнира за Купата на България след драматичен успех над „Витоша“ Бистрица с 9:8 след дузпи (1:1 в редовното време) в среща от първия кръг на надпреварата. Треньорският щаб на „драконите“ заложи предимно на футболисти, които до момента по-рядко са попадали сред титулярите. Въпреки това русенският тим водеше играта и заслужено поведе и в резултата след попадение на Бранимир Костадинов в 53-ата минута. В самия край на редовното време обаче Китан Василев изравни за домакините и прати мача в продължение. Ново п...