09/28/16 12:50

Григор Димитров с експресна победа над сърбин в Китай

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се класира убедително на четвъртфиналите на турнира в Ченду, Китай след успех с 2:0 сета над сърбина Душан Лайович. Съперник на Григор в Топ 8 на турнира ще е победителят от сблъсъка Паоло Лоренци – Диего Шварцман. Първият сет между Димитров и Лайович бе равностоен и бе решен от тайбрек, в който българинът бе безапелационен със 7:1 точки и взе първата част със 7:6 гейма. Вторият сет стартира отлично за българската първа ракета, като Гришо направи пробив още в първия сервис гейм на противника и дръпна с 1:...