10/03/16 11:27

13-годишна вкара за ЖФК „Варна”

Едва 13-годишна варненка вкара вкара гол в мрежата на  ФК „Пълдин”  в мач от 4-ия кръг в първенството по футбол при жените. Варненки бяха домакини в този двубой, който завърши без победител (1-1). Йоана Томова откри резултата в 10-ата минута, но 8 по-късно пловдивчнки стигнаха до равенството, което се запази до края.Това бе първа точка, както за ФК „Варна”, така и за „Пълдин”. Любопитен е фактът, че в състава на варненки фигурират много млади момичета, повечето, от които на въраст 15,16 и 19 години. Междувременно стана ясно ,че три състезателки...