10/04/16 11:10

"Баските” отстъпиха във втората контрола срещу ОАЕ

Волейболистите на „Черно море БАСК” отстъпиха във втората си контрола срещу националния отбор на ОАЕ с 1-3 гейма. И тази контрола се проведе на „Спорт палас”. Припомняме, че в първата проверка варненци победиха с 3-1 гейма своя съперник. „Във втората контрола дадох шанс за изява на абсолютно всички 12 състезатели. Исках всички от тях да видя в игра. Пробвахме различни тактически варианти. Днес предстои да направим видеоразбор на мача”, коментира за Дарик треньорът на „Черно море БАСК” Юли Тупанков. Следващата проверка на „баските” е в петък, ко...