10/16/16 20:49

Зрелище: С Неделев начело Ботев посече Берое в голов трилър

Отборът на Ботев надви Берое в Стара Загора в истинско дерби от 10-я кръг на Първа лига. Пловдивчани победиха Берое с 4:3 в изключително интересен сблъсък, като това бе четвърти мач без успех за старозагорзи. За последно Берое победи Локомотив Горна Оряховица в 6-я кръг на Първа лига. Тимът на Ботев пък затвърди добрите впечатления от последните си мачове, тъй като не познава загубата вече четири срещи. Победата изведе Ботев на пето място във временното класиране в Първа лига със 17 точки, а Берое остава на седма позиция с 13 точки в актива си....