10/17/16 20:59

Зрелищно голово шоу създадоха футболните отбори на „ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД и „Мини Марица-изток“ ЕАД

В истински голов спектакъл се превърна приятелската среща между футболните отбори на „ТЕЦ Марица изток 2" ЕАД и , . Двубоят се изигра на стадион „Берое" в Стара Загора, а тимът на най-голямата топлоелектрическа централа в България се наложи над този навъгледобивното дружество с 6:0 и се поздрави с победата. Първите четири попадения бяха отбелязани още през първите 45 минути, а крайният резултат бе оформен в средата на втората част. По време на почивката между двете полувремена сили премериха и отборите по теглене на въже на двете дружества. За ...