10/19/16 20:22

„Баските” с летящ старт в Суперлигата

Волейболистите на „Черно море” стартираха по категоричен начин в първия кръг на Суперлигата. Варненци разбиха у дома младия тим на „Славия” с 3-0. В отделните геймове момчетата на Юли Тупанков се наложиха с 25-22,25-17 и 25-20. Домакините показаха по-добро посрещане от съперника, превъзходство и при атаките, а и реализираха и 5 точки директно от сервис. Най-убедителни момчетата на Юли Тупанков бяха във втория гейм, когато на моменти разликата в точките стигаше до 7-8 в тяхна полза. Воденият от Северин Димотров тим даде най-сериозен отпор на дом...