10/22/16 19:34

В „Дунав“ съжаляват за изпуснатите възможности срещу „Локомотив“ в Пловдив

„Дунав“ завърши 0:0 с „Локомотив“ Пловдив в мач от 11-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на стадиона в парк „Лаута“ под тепетата. През първата част домакините владееха повече топката и създадоха 2 чисти положения за отбелязване на гол, но вратарят Мартин Луков се справи по най-добрия начин с предизвикателството. Дунавци на свой ред имаха своите шансове още преди почивката чрез Юлиан Ненов и Мирослав Будинов. След това те дори овладяха изцяло играта и имаха инициативата, но отново Будинов, Петър Патев и Антон Огнянов не успяха да намерят цел...