10/27/16 18:03

„Поморие” загуби 1/8 финала за Купата на България

Отборът на ОФК “Поморие” загуби 1/8 финала за Купата на България като гост на „Верея” /Ст. Загора/ с 0:1.

Срещата се проведе на “Трейс-Арена” и предложи на зрителите равностойна игра между двата отбора.

През I – то полувреме отборът на Поморие имаше две отлични възможности за отбелязване на гол, но  домакините поведоха в края на полувремето.

През II- то полувреме срещата продължи да бъде равностойна с положения и пред двете врати, като гостите бяха по- настоятелни, но въпреки всичко резултатът остана непроменен-1:0 за Верея.